رزومه کاری

شرکت آسانسور آسا

سوالات متداول

 

سوالات متداول:در انتخاب یک شرکت آسانسور و پله برقی توجه به چه نکاتی حائز اهمیت است؟

1.بررسي دقيق مدارك و گواهينامه‌هاي شركتي كه قصد خريد از آن را داريم.
2.بررسي دقيق مشخصات فني ارائه شده.
3.بررسي توان شركت از نظر مالي و اجرايي.
4.بررسي رزومه كاري شركت‌ و نيز بازديد از پروژهاي نصب شده توسط آن.
5.مراجعه و بازديد از محل شركت و مذاكره در محل.

 

آیا وجود تیم طراحی قوی و حرفه‌ای در یک شرکت آسانسور و پله‌برقی مهم است؟

باید توجه داشت اگرچه آسانسورها از ساختار تقریباً یکسانی برخوردارند ولی آنچه که موجب عملکرد بی‌عیب و نقص تجهیزات به کاررفته می‌گردد، دانش فنی به‌کار رفته در طراحی آسانسور می‌باشد. وجود تیم طراحی حرفه‌ای در شرکت شرکت آسانسور آسا، تضمین کننده نتیجه کار است. متاسفانه بسیاری از شرکت‌ها به دلیل نداشتن تیم طراحی، بدون داشتن طرح اختصاصی و مهندسی شده مختص پروژه شما، نتایج نامناسبی را بدست می‌آورند.

 

سوالات متداول

آیا دو آسانسور كه مشخصات فني آنها ظاهراً يكسان است (مطابق مشخصات فني مكتوب) داراي كيفيت يكساني هستند؟

قطعاً خیر، در بسیاری از موارد مشخصات ذکر شده صرفاً براساس اطلاعات رایج بازار بوده و نیازهای کارفرما در آن لحاظ نشده‌است. همچنین مواردی از قبیل كيفيت اجناس، كيفيت نصب، كنترل كيفيت تجهيزات نصب شده از جمله مواردی هستند که در مشخصات فنی مکتوب قابل ارزیابی نیست و صرفاً سابقه، اعتبار و دانش فنی شرکت تضمین‌کننده آن خواهد بود.

 

سوالات متداول

چرا در دو آسانسور كه مشخصات فني تقريبا يكساني دارند (مطابق مشخصات فني مكتوب) تفاوت قيمت بسيار است؟

1.كيفيت اجناس
2.كيفيت نصب
3.كنترل كيفيت تجهيزات نصب شده

اگر در هر يك از موارد فوق اشكالاتي وجود داشته باشد، مي‌تواند منجر به صلب رضايت و آسايش مشتري و مصرف كننده شود. در مشخصات فني آسانسورها تنها به نوع قطعات اشاره مي‌شود نه كيفيت آن. بنابراين كيفيت قطعات مي‌تواند متغير باشد. به عنوان مثال می‌توان كابين آسانسور را ذکر کرد که در مشخصات فنی مکتوب، تنها با ذکر تزئینات متمایز مي‌شوند، (استنلس استيل يا…). كيفيت ساخت كابين، وزن كابين،كيفيت مصالح استفاده‌شده، درجه كيفي استيل استفاده شده، همه در كيفيت و زيبايي محصول نهايي موثر می‌باشد.

با تعمیم مثال فوق به كل قطعات آسانسور از پيچ و مهره تا قطعات اصلي مي‌توان دريافت چرا قيمت دو آسانسور كه به زعم خريدار داراي اختلاف قيمت هستند.

 

 

برخی از اشتباهات رایج در خرید آسانسور چیست؟

متاسفانه در مواردي مشاهده مي‌شود سازندگان ساختمان، حتي برخي مهندسين مشاور ديد اصولي و درستي از آسانسور و انواع آن نداشته و همين عامل موجب انتخاب نادرست مي‌شود.

چند نمونه از این خطاها عبارتند از:

1.استفاده از تعداد كم آسانسور و يا سرعت پايين آسانسور جهت ساختمان با تعداد طبقات بالا.
2.عدم تناسب بین ظرفيت آسانسور و تعداد واحدهاي موجود در ساختمان
3.عدم تناسب آسانسور با بقيه مصالح استفاده‌شده در ساختمان (به عنوان مثال خريد يك دستگاه آسانسور ارزان قيمت براي ساختماني كه داراي تجهيزات و امكانات لوکس و گران قيمت مي‌باشد.)
4.عدم توجه کافی به کیفیت و طراحی آسانسور و توجه به مشخصات فنی مکتوب كه در نتیجه، به ظاهر در خريد آسانسور كليه سيستم‌هاي مدرن لحاظ شده‌است، ولی داراي عملكرد مناسب نیست و همیشه خراب و خارج از سرویس است.

 

آیا  شرکت آسانسور آسا در زمینه ارائه مشاوره در خصوص خرید صحیح آسانسور و پله‌برق کمکی خواهد کرد؟

کارشناسان فنی و مهندسان فروش شرکت آسانسور و پله‌برقی آسانسور آسا با توجه به دوره‌های ویژه‌ و آموزش‌های تخصصی مناسب و با تکیه بر پشتوانه دو دهه فعالیت موفق، بهترین و مناسبترین راهکارها را به شما پیشنهاد خواهند داد. کافی‌است طی تماس با واحد فروش شرکت آسانسور و پله‌برقی آسانسور آسا نیاز خود را مطرح کنید تا در سریعترین زمان مناسب‌ترین پاسخ را دریافت دارید.

 

آيا شرکت آسانسور آسا در خصوص آسانسورها، پله برقی‌ها و پیاده‌روهای برقی که توسط این شرکت نصب نشده‌اند خدماتی ارائه می‌دهد؟

بله، شرکت آسانسور آسا آمادگی ارائه خدمات به تمام انواع آسانسور، پله‌برقی و پیاده‌روهای برقی را دارد و با توجه به درخواست شما بازسازی و سرویس نگهداری آن را به‌عهده خواهدگرفت.

 

آيا شرکت آسانسور آسا در ارتباط با صادرات آسانسور و تجهيزات آن نیز فعاليت دارد؟

بله. برای اطلاعات بيشتر با واحد فروش تماس حاصل فرماييد.

 

علاوه بر دانش فنی و کیفیت، تفاوت بارز شرکت بهفخر با ديگر شرکت‌های آسانسور و پله برقی در ايران چيست؟

آموزش مستمر در محل ، خدمات پشتیبانی 24 ساعته ، تنوع محصولات ، دفاتر نمایندگی در شهرهای مختلف ایران ، اجرای دقیق و بدون نقص .