رزومه کاری

آسانسور خودروبر کششی

دسته بندی پروژه ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد

تهران,شهرک دانشگاه

mohsenyaqubi3@gmail

09128066284

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

آسانسور خودروبر کششی

.شرکت آسانسور آسا با بهترین و بروزترین ابزار و تجهیزات آماده نصب انواع آسانسور خودرو بر میباشد

آسانسور خودروبر کششی چیست؟

آسانسور خودروبر کششی

همانطور که از نام این آسانسور مشخص است، برای جا به جایی خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد. آسانسور خودروبر کششی درست مانند نمونه های مسافر بر است. به این معنا که داخل یک راهروی کمی بزرگ نصب می شود و درست مانند آسانسور های معمولی، با استفاده از درب آسانسور می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.
اغلب، داخل پارکینگ های چند طبقه مورد استفاده قرار می گیرند. تا دست معماران در طراحی باز باشد و از تمام فضای ساختمان نهایت استفاده را ببرند. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از آسانسور خودروبر کششی می تواند. راهی ایمن و مقرون به صرفه برای افزایش ارزش ملک شما باشد. در ادامه مطلب قصد داریم این آسانسور را به طور دقیق بررسی کنیم و ویژگی هایش را برایتان بیان کنیم.

ویژگی ‌و مزایای آسانسور خودروبر

محل نصب آن ها

آسانسور های خودروبر را می توانید هم در داخل خانه و هم در خارج از خانه نصب کنید و از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوید. هنگامی که این آسانسور را در خارج از ساختمان و در فضای باز نصب می کنید، شامل یک سقف خواهند بود که به همراه آسانسور حرکت می کند. این سقف اغلب با توجه به شرایط محیطی طراحی و ساخته می شود تا آسیبی به آسانسور نرسد.

زمینه های استفاده گسترده

از این آسانسور ها می توانید به صورت گسترده در ساختمان های کوچک، خانه های ویلایی، پارکینگ های بزرگ تجاری. و ساختمان های صنعتی استفاده کنید؛ زیرا هیچ محدودیتی در نصب آن ها وجود ندارد.

حمل راننده به همراه خوردرو

برخی از افراد نمی توانند به مسئول پارکینگ اعتماد کنند و می خواهند همراه با ماشین خود به طبقات بالا بروند و از نحوه صحیح قرار گیری آن مطمئن شوند. لازم به ذکر است که این آسانسور ها قادر به حمل راننده همراه با خودرو نیز هستند.

ارتفاع

آسانسور های خودروبر قادر به حرکت تا ارتفاع ۴ الی ۱۱ متر هستند. این بدان معنا است که آن ها اغلب توانایی پشتیبانی ساختمان های کوتاه و متوسط را نیز دارند.

سرعت بالا

آسانسور خودروبر کششی، مانند تمامی آسانسور های کششی که در بازار عرضه می شوند، از سرعت نسبتا بالا تری نسبت به آسانسور های هیدرولیک برخوردار هستند تا مسافران و ماشین ها را در حداقل زمان و امنیت کامل به مقصد مورد نظر برسانند.

پانل های قابل تعویض

یکی از دلایلی که آسانسور خودروبر کششی را مقرون به صرفه جلوه می دهد، پانل های محفظه آن ها است؛ زیرا هنگام بروز هرگونه آسیبی، به طور جداگانه تعویض می شوند و احتیاجی به تعویض کل سیستم نیست.

مقاومت و دوام بالا

تولید کنندگان این آسانسور ها برای افزایش مقاومت. و دوام آن ها، به تقویت بعضی از اجزای آسانسور. در این صورت دوام آسانسور های خودروبر کششی افزایش پیدا می کند و خیال شما بابت حمل ماشینتان آسوده می شود.

امنیت آسانسور خودروبر

از آن جایی که تمامی استاندارد های لازم در رابطه با طراحی و تولید آسانسور .خودروبر کششی در نظر گرفته شده است، می توان با جرئت گفت که آن ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند؛ زیرا در طول مسیر، تمام حرکات آسانسور به وسیله سنسور ها، بررسی می شوند و از بروز هرگونه خطری جلوگیری خواهد شد.

وزن قابل حمل

آسانسور های خودروبر قادر به حمل وزن حدود ۳.۵ تن هستند. این بدان معنا است که ماشین های الکتریکی آینده نیز می توانند در این آسانسور ها جای بگیرند و به سادگی در میان طبقات مختلف جا به جا شوند.

 

شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

شماره تماس :

09128066284

 

اینستاگرام :

asa_elevator_group

 

آدرس :

کرج ، فردیس ، جنب سازمان آب ، یکم غربی ، پلاک ۸

 

حجره اینترنتی:

asaelevator

 

مدیریت :

محسن یعقوبی

 


شرکت آسانسور در تهران, شرکت های آسانسور در کرج, شرکت های آسانسور در تهران, شرکتهای آسانسور درتهران, شرکتهای آسانسوری در تهران, شرکت آسانسور آسا, شرکت آسانسور آسا در تهران, شرکت آسانسور آسا در کرج, شرکت آسانسور سازی آسا, لیست شرکت های آسانسوری, لیست شرکت های آسانسور در تهران, لیست شرکت های آسانسور تهران, لیست شرکت های آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسور کرج, لیست شرکتهای آسانسور در تهران, لیست شرکت آسانسور کرج و تهران, اسامی شرکتهای آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسور,

اسامی شرکتهای آسانسور, اسامی شرکت های آسانسور تهران, اسامی شرکتهای آسانسور تهران, نام شرکت آسانسور, نام شرکت آسانسوری, نام شرکتهای آسانسور, نام شرکت های آسانسوری, نام شرکت های آسانسور در تهران, شرکت نصب آسانسور در تهران, شرکتهای نصب آسانسور در تهران, شرکت های نصب آسانسور کرج, شرکت نصب اسانسور تهران ,شرکت نصاب اسانسور تهران, شرکت نصب و راه اندازی آسانسور, شرکت های نصب و راه اندازی آسانسور, آدرس شرکت های نصب آسانسور, لیست شرکت های نصب آسانسور,

شرکت نصب و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس آسانسور در تهران, شرکت سرویس آسانسور تهران, شرکت تعمیر آسانسور تهران, شرکت تعمیرات آسانسور در تهران, شرکت ساخت آسانسور, شرکت های ساخت آسانسور, شرکت ساخت و نصب آسانسور, شرکت سازنده آسانسور در تهران, شرکت های سازنده آسانسور, شرکت های سازنده آسانسور در تهران, شرکت آسانسور سازی, شرکت های آسانسور سازی, شرکتهای آسانسور سازی تهران, شرکت آسانسور سازی در تهران,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *