رزومه کاری

آسانسور مسافر بر صنعتی

دسته بندی پروژه ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد

تهران,شهرک دانشگاه

mohsenyaqubi3@gmail

09128066284

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

آسانسور مسافر بر صنعتی

محصولات آسانسور مسافربر

آسانسور مسافر بر صنعتی جزء پرکاربردترین نوع آسانسورها می باشد که برای جابه جایی افراد ساکن در یک ساختمان مسکونی یا مجتمع تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. آسانسورهای مسافربر دارای وزن تقریبی 2 تن می باشند وقابلیت جابه جایی افراد با وزن 1.5 تن را دارند. این آسانسورهای نفربر برای ساختمان هایی با بیش از سه طبقه تا آسمان خراش های بلند می تواند کاربرد داشته باشد.

نقش آسانسورهای مسافربر در ساختمان های بلند و برج ها پر رنگ تر می شود چراکه عبور از چند صد پله برای رسیدن به طبقه آخر بسیار طاقت فرسا می باشد. به همین دلیل معمولا برای چنین ساختمان های از سرویسکارهای مقیم در ساختمان استفاده می کنند. تا در صورت بروز هرگونه خرابی آسانسور با کمترین اتلاف وقت مشکل حل وآسانسور خیلی زود راه اندازی شود.

 

مزایای آسانسور مسافر بر صنعتی

  •  قابلیت اجرا به دو روش کششی وهیدرولیکی را دارد
  • آسانسورهای مسافربر می توانند بدون موتورخانه اجرا شود
  • دارای سیستم برق اضطراری می باشد
  • دارای قابلیت اجرای آسانسور با سرعت 5 متر بر ثانیه را دارد
  • اتصال به سیستم اینترنتی را دارا می باشد
  • حرکت نرم و آهسته ای دارد
  • قابلیت پخش صدا و موسیقی و یا صفحه نمایش تلویزیونی را  در صورت نیازمی تواند دارا باشد
  • استفاده از کنترل الکترونیکی در ساختمان های اداری که بعد از تعطیلی شرکت،آسانسور بدون توقف در طبقات ، به طبقه ی آخر می رود.

 

انواع آسانسورهای مسافربر

آسانسورهای مسافربر می توانند با توجه به نیاز ساختمان و میزان عبور و مرور در انواع مختلفی طراحی وساخته شوند.در ادامه به بررسی هریک از این مدل ها می پردازیم.

آسانسور کششی مسافربر: اکثر ساختمان های بلند از سیستم آسانسور کششی استفاده می کنند.این نوع آسانسور بسیار پر کاربرد می باشد و در دو نوع گیربکسی و بدون گیربکس ارائه می شوند.قدرت موتورآسانسور درنوع کششی کمتر از نوع هیدرولیکی می باشد چرا که بخشی از جابه جایی توسط کادر وزنه صورت می گیرد.

آسانسور هیدرولیکی مسافربر:آسانسور هیدرولیکی مسافربر معمولا در ساختمان هایی با ارتفاع کم کاربرد دارد.ای نوع سیستم جابه جایی به دلیل حذف سیم بکسل و کارد وزنه ظاهری زیباتر از نوع کششی دارند ولی باید موتور قوی تری برای جابه جایی داشته باشند.آسانسور هیدرولیکی مسافربر خرابی کمتری نسبت به انواع دیگر آسانسورها دارد همچنین نیازمند سرویس و نگهداری دوره ای نیز نمی باشد.

 

استانداردهای آسانسور مسافر بر صنعتی

از آنجاییکه آسانسورهای مسافربر وظیفه ی جابه جایی انسانها را به عهده دارند. باید استاندارهای لازم در این آسانسورها به خوبی رعایت شود.به طوریکه می توان گفت با رعایت تمامی قوانین استاندارد ، ایمنی آسانسور به بالاتر از پله ها می رسد.افرادی که از آسانسور برای جابه جایی بین طبقات استفاده می کنند علاوه بر سفری ایمن ،نیازمند یک آسانسور با حرکت نرم و آهسته دارند تا در کابین احساس آرامش داشته باشند و با ترس و دلهره روبه رو نشوند.لرزش کابین یکی از مواردی است که می تواند موجب نارضایتی مسافر شود و به شرکت تولید کننده ی آسانسور امتیاز منفی دهد.

 

شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

شماره تماس :

09128066284

 

اینستاگرام :

asa_elevator_group

 

آدرس :

کرج ، فردیس ، جنب سازمان آب ، یکم غربی ، پلاک ۸

 

حجره اینترنتی:

asaelevator

 

مدیریت :

محسن یعقوبی


کلمات کلیدی 

شرکت آسانسور در تهران, شرکت های آسانسور در کرج, شرکت های آسانسور در تهران, شرکتهای آسانسور درتهران, شرکتهای آسانسوری در تهران, شرکت آسانسور آسا, شرکت آسانسور آسا در تهران, شرکت آسانسور آسا در کرج, شرکت آسانسور سازی آسا, لیست شرکت های آسانسوری, لیست شرکت های آسانسور در تهران, لیست شرکت های آسانسور تهران, لیست شرکت های آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسور کرج, لیست شرکتهای آسانسور در تهران, لیست شرکت آسانسور کرج و تهران, اسامی شرکتهای آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسور,

اسامی شرکتهای آسانسور, اسامی شرکت های آسانسور تهران, اسامی شرکتهای آسانسور تهران, نام شرکت آسانسور, نام شرکت آسانسوری, نام شرکتهای آسانسور, نام شرکت های آسانسوری, نام شرکت های آسانسور در تهران, شرکت نصب آسانسور در تهران, شرکتهای نصب آسانسور در تهران, شرکت های نصب آسانسور کرج, شرکت نصب اسانسور تهران ,شرکت نصاب اسانسور تهران, شرکت نصب و راه اندازی آسانسور, شرکت های نصب و راه اندازی آسانسور, آدرس شرکت های نصب آسانسور, لیست شرکت های نصب آسانسور,

شرکت نصب و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس آسانسور در تهران, شرکت سرویس آسانسور تهران, شرکت تعمیر آسانسور تهران, شرکت تعمیرات آسانسور در تهران, شرکت ساخت آسانسور, شرکت های ساخت آسانسور, شرکت ساخت و نصب آسانسور, شرکت سازنده آسانسور در تهران, شرکت های سازنده آسانسور, شرکت های سازنده آسانسور در تهران, شرکت آسانسور سازی, شرکت های آسانسور سازی, شرکتهای آسانسور سازی تهران, شرکت آسانسور سازی در تهران,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *