رزومه کاری

آسانسور مسافربر کششی

دسته بندی پروژه ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد

تهران,شهرک دانشگاه

mohsenyaqubi3@gmail

09128066284

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

آسانسور مسافربر کششی

آسانسور مسافربر کششی چیست؟

آسانسور مسافربر کششی با نام بالابر و یا آسان بر هم شناخته می شود. به کابین متحرکی که بین طبقات در حال حرکت است هم آسانسور گفته می شود. آسانسورها در دو نوع وجود دارند. آسانسور مسافربر ، آسانسور باربر انواع آسانسور هستند. حرکت آسانسور به صورت عمودی است و از بالا به پایین و یا از پایین به بالا حرکت می کند.

اگر به زبان ساده تر بخواهیم بگوییم آسانسور یکی از تجهیزات حمل و نقل عمودی به شمار می آید. با آسانسور می توان افراد و یا کالاها را جا به جا کرد . آسانسور به کمک موتور الکتریکی حرکت می کند و در بیشتر ساختمان هایی که امروزه ساخته می شوند از آسانسور استفاده می شود. آپارتمان های سه طبقه به بالا باید به آسانسور مجهز باشند تا افراد بتوانند به راحتی بین طبقات جا به جا شوند.

 

انواع آسانسور کدامند؟

اگر بخواهید از آسانسور مسافربر در بیرون ساختمان استفاده کنید بهتر است اول با اداره استاندارد و سپس با افرادی که مشغول طراحی و نصب آسانسور هستند مشورت نمایید. البته در گذشته آسانسور مسافربر اینگونه نبوده اند و امروزه بسیار پیشرفت کرده اند . در زمان های گذشته اپراتور درون آسانسور وجود داشته و مسافران را بالا و پایین می برده است ولی امروزه این اپراتور حذف شده است.

مسافران می توانند به راحتی و با فشردن یک دکمه در بین طبقات بالا و یا پایین بروند . کار و استفاده از آسانسور بسیار راحت است و هر فردی می تواند از آن استفاده نماید. درب آسانسور به صورت خودکار و اتوماتیک باز می شود و می توانید به آن وارد شوید و یا از آن خارج گردید. هر آسانسوری توانایی تحمل وزن  محدودی را دارد و تعداد افراد محدودی را می تواند به طور همزمان جا به جا نماید.

بری از ساختمان ها بسیار شلوغ هستند که در این صورت آسانسورها به صورت کنترل الکترونیکی کنترل می شوند.

 

کاربرد این نوع آسانسور چیست؟

در آسانسور مسافربر از موتورهای الکترونیکی برای جا به جایی استفاده می کنند. از فناوری ساخت آسانسورهای کششی و هیدرولیک در ساخت آسانسور مسافربر استفاده می شود. آسانسور کششی توسط موتوری که در بالای چاه آسانسور وجود دارد حرکت می کند . در ساختمان هایی با ارتفاع زیاد فقط از اینگونه آسانسور استفاده می کنند.

 

برای ساخت آسانسور مسافربر که ارتفاع کمی دارند و سرعت کمتری هم دارند از آسانسور هیدرولیک استفاده می کنند . در کشورهایی مثل آلمان و انگلیس فقط از این نوع آسانسور برای خانه هایی با طبقات کم استفاده می کنند. این نوع از آسانسور به نرمی حرکت می کند و خرابی کمی دارد و هزینه کمی هم برای تعمیر و نگهداری لازم است پرداخت شود. این نوع به دلیل این که وزنه و کابل فولادی در آن حذف شده است زیباتر و شکیل تر است.

 

شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

شماره تماس :

09128066284

 

اینستاگرام :

asa_elevator_group

 

آدرس :

کرج ، فردیس ، جنب سازمان آب ، یکم غربی ، پلاک ۸

 

حجره اینترنتی:

asaelevator

 

مدیریت :

محسن یعقوبی

 


کلمات کلیدی 

شرکت آسانسور در تهران, شرکت های آسانسور در کرج, شرکت های آسانسور در تهران, شرکتهای آسانسور درتهران, شرکتهای آسانسوری در تهران, شرکت آسانسور آسا, شرکت آسانسور آسا در تهران, شرکت آسانسور آسا در کرج, شرکت آسانسور سازی آسا, لیست شرکت های آسانسوری, لیست شرکت های آسانسور در تهران, لیست شرکت های آسانسور تهران, لیست شرکت های آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسور کرج, لیست شرکتهای آسانسور در تهران, لیست شرکت آسانسور کرج و تهران, اسامی شرکتهای آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسور,

اسامی شرکتهای آسانسور, اسامی شرکت های آسانسور تهران, اسامی شرکتهای آسانسور تهران, نام شرکت آسانسور, نام شرکت آسانسوری, نام شرکتهای آسانسور, نام شرکت های آسانسوری, نام شرکت های آسانسور در تهران, شرکت نصب آسانسور در تهران, شرکتهای نصب آسانسور در تهران, شرکت های نصب آسانسور کرج, شرکت نصب اسانسور تهران ,شرکت نصاب اسانسور تهران, شرکت نصب و راه اندازی آسانسور, شرکت های نصب و راه اندازی آسانسور, آدرس شرکت های نصب آسانسور, لیست شرکت های نصب آسانسور,

شرکت نصب و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس آسانسور در تهران, شرکت سرویس آسانسور تهران, شرکت تعمیر آسانسور تهران, شرکت تعمیرات آسانسور در تهران, شرکت ساخت آسانسور, شرکت های ساخت آسانسور, شرکت ساخت و نصب آسانسور, شرکت سازنده آسانسور در تهران, شرکت های سازنده آسانسور, شرکت های سازنده آسانسور در تهران, شرکت آسانسور سازی, شرکت های آسانسور سازی, شرکتهای آسانسور سازی تهران, شرکت آسانسور سازی در تهران,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *