رزومه کاری

کابین لوکس

دسته بندی پروژه ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد

تهران,شهرک دانشگاه

mohsenyaqubi3@gmail

09128066284

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

کابین لوکس
485
5 بهمن 1401
مدیر سایت

ویژگی های کابین آسانسور لوکس    

کابین لوکس, مدل های متنوعی دارد که یکی از بهترین مدل های آن کابین آسانسور لوکس می باشد.

مکانی کوچکی است که در آن افراد قرار میگیرند . کابین به صورت عمودی قرار میگیرد و علاوه بر حمل افراد برای حمل بار نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

ظرفیت و ابعاد کابین ها با یکدیگر متنوع می باشد و شکل و مدل های آن با یکدیگر متفاوت هستند. متداول ترین نمونه های آن تمام استیل، استیل، و نیمه استیل می باشد.

البته که باید بدانید فرمیکا و ام دی اف هم جایگاه بالایی در بین افراد دارد.

یکی از زیباترین و شکیل ترین کابین های آسانسور که آن را به طور معمول تمام استیل می شناسند کابین آسانسور لوکس است.

این مدل را در چندین طرح متنوع تولید و طراحی می کنند که شما می توانید در بین مدل های متنوع آن یکی که بیشتر با سلیقه تان هماهنگی دارد را خریداری کنید.

قطعات متنوعی برای ساخت این کابین آسانسور به کار می رود که بنا بر شیک بودن این کابین بهتر است بدانید قطعات به کار رفته شده روی آن هم کیفیت بسیار عالی دارد. شما می توانید بر اساس سلیقه خود یکی از آنها را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید.

کابین لوکس

کابین لوکس

متریال مناسب کابین لاکچری آسانسور

کابین لوکس

انتخاب متریال و یا مصالح در ساخت کابین های لاکچری و سوپر لوکس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که تشکیل دهنده اجزای آن باید به گونه ای باشد، که علاوه بر زیبایی و خاص بودن، چشم نواز نیز باشند.

به همین علت نیز در کنار انتخاب نوع آن، کیفیت متریال نیز بسیار مهم است. همچنین میزان استحکام و مقاومت متریال دیگر نکته ای است که در ساخت کابین باید به آن توجه کرد.

چرا که مواد باید به گونه ای باشد تا عایق مناسبی بوده و هنگام بکارگیری آن در کابین لوکس سبب افزایش مقاومت آن نیز گردد.

در غیر این صورت کابین فاقد استاندارد می باشد. چرا که برای بحث فنی و ایمنی، دستورالعمل ها و ضوابط مختلفی تدوین شده است. که پیش از طراحی باید نسبت به آن آگاهی داشته و بر اساس آن ها کابین طراحی شود.

و در آخر

شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :

09128066284

اینستاگرام :

asa_elevator_group

آدرس :

کرج ، فردیس ، جنب سازمان آب ، یکم غربی ، پلاک ۸

حجره اینترنتی:

asaelevator

مدیریت :

محسن یعقوبی


شرکت آسانسور در تهران, شرکت های آسانسور در کرج, شرکت های آسانسور در تهران, شرکتهای آسانسور درتهران, شرکتهای آسانسوری در تهران, شرکت آسانسور آسا, شرکت آسانسور آسا در تهران, شرکت آسانسور آسا در کرج, شرکت آسانسور سازی آسا, لیست شرکت های آسانسوری, لیست شرکت های آسانسور در تهران, لیست شرکت های آسانسور تهران, لیست شرکت های آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسور کرج, لیست شرکتهای آسانسور در تهران, لیست شرکت آسانسور کرج و تهران, اسامی شرکتهای آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسور,اسامی شرکتهای آسانسور, اسامی شرکت های آسانسور تهران, اسامی شرکتهای آسانسور تهران, نام شرکت آسانسور, نام شرکت آسانسوری, نام شرکتهای آسانسور, نام شرکت های آسانسوری, نام شرکت های آسانسور در تهران, شرکت نصب آسانسور در تهران, شرکتهای نصب آسانسور در تهران, شرکت های نصب آسانسور کرج, شرکت نصب اسانسور تهران ,شرکت نصاب اسانسور تهران, شرکت نصب و راه اندازی آسانسور, شرکت های نصب و راه اندازی آسانسور, آدرس شرکت های نصب آسانسور, لیست شرکت های نصب آسانسور,شرکت نصب و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس آسانسور در تهران, شرکت سرویس آسانسور تهران, شرکت تعمیر آسانسور تهران, شرکت تعمیرات آسانسور در تهران, شرکت ساخت آسانسور, شرکت های ساخت آسانسور, شرکت ساخت و نصب آسانسور, شرکت سازنده آسانسور در تهران, شرکت های سازنده آسانسور, شرکت های سازنده آسانسور در تهران, شرکت آسانسور سازی, شرکت های آسانسور سازی, شرکتهای آسانسور سازی تهران, شرکت آسانسور سازی در تهران,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *