رزومه کاری

نصب پله برقی چگونه است

دسته بندی پروژه ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد

تهران,شهرک دانشگاه

mohsenyaqubi3@gmail

09128066284

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

نصب پله برقی چگونه است
320
15 اسفند 1401
مدیر سایت

پله برقی چگونه کار می کنند؟

نصب پله برقی چگونه است, پله برقی از مجموعه ای از پله های به هم پیوسته تشکیل شده است که توسط یک موتور الکتریکی تغذیه می شود. یک جفت زنجیر که به دور دو جفت چرخ دنده حلقه شده اند، می چرخند تا پله ها را در امتداد حرکت دهند، در حالی که یک سازه فلزی بزرگتر به نام خرپا، کل مکانیسم را برای اتصال طبقات در بر می گیرد.

نصب پله برقی

قبل از نصب پله برقی 2 طرفه یا یک طرفه، آنچه اهمیت دارد تکمیل طراحی مطابق با درخواست های مشتری است.    نصب پله برقی چگونه است

سازندگان پله برقی از اطلاعات جمع آوری شده در بخش طراحی استفاده می کنند تا پله برقی مورد سفارش مشتری را تولید کنند. دو نوع شرکت تامین کننده پله برقی وجود دارند. شرکت های تولید کننده که سازندگان قطعات پله برقی هستند و شرکت های نصاب که عملیات طراحی و نصب پله برقی را انجام می دهند.

پیش از نصب پله برقی، محل قرارگیری پله برقی باید جهت نصب سازه آماده گردد. پس از حمل پله به محل نصب، تجهیزات مربوط به قسمت های بالا و پایین پله در جای خود قرار گرفته و نصب می شوند.

در آن زمان نصب سازه و ادوات ، اتصال سیستم به برق و بازبینی نهائی فلکه ها و زنجیر ها و سایر ملزومات صورت می گیرد.

اطمینان از عملکرد پله برقی و تنظیم صحیح مولفه های کنترلی موتور جهت کارکرد صحیح و روان پله برقی مطابق با سرعت طراحی ، همچنین.اطمینان از فعال بودن ترمز اضطراری، در واقع آخرین مرحله نصب پله برقی است.

گامهای پله باید در فاصله صحیحی نسبت به یکدیگر تنظیم شده باشند تا مانع بروز هرگونه فشار یا مالش بر روی یکدیگر شوند.

همچنین نباید آنقدر از هم فاصله داشته باشند که شکاف بزرگی بین پله ها ایجاد شده و امکان آسیب به پای مسافران فراهم آید.

تمامی شرکت های نصب پله برقی در مشهد که مطابق با استانداردها و سندیکایی پله برقی در حال فعالیت هستند تمام.این مراحل را برای نصب پله برقی یک طرفه یا دو طرفه رعایت میکنند.

نصب پله برقی چگونه است

محل نصب پله‌برقی

انتخاب بهترین محل نصب پله برقی در ساختمان برای کنترل ترافیک اهمیت بسیار زیادی دارد. محل نصب پله برقی باید به گونه ای باشد که بر روی تیر های اصلی سازه قرار گیرد و تنها با نیروی وزن و بدون استفاده.از جوشکاری یا پیچ و پرچ بر روی نشیمن گاه قرار گیرند.

برای پله های برقی با ارتفاع بالای ۶متر پایه میانی نیز طراحی میگردد.پله های برقی نسبت به ارتفاع کف تا کف و نیز شرایط محیطی پروژه به تکه های متعدد تقسیم میگردد و به محل پروژه ارسال و توسط نیروی متخصص نصب و منتاژ می گردد.

نصب پله برقی در پروژه های تجاری

نصب پله برقی در پروژه های تجاری یک استراتژی کارآمد برای بالا بردن فروش و بازدید از فروشگاه های آن مرکز به حساب می آید. به عنوان مثال، مراکز تجاری که فاقد یکی از انواع پله برقی هستند، حجم تردد بسیار کمتری را به ویژه در طبقات بالاتر شاهد هستند. و یا بسیار راحت می تواند با نصب پله برقی در پروژه های تجاری افراد را به مکان خاصی که قصد هدایتشان را دارید، راهنمایی کند.

علاوه بر آن هرگز نیاز نیست برای استفاده از پله برقی، در انتظار بمانید، مگر در مواقعی که ترافیک سنگینی از افراد را در مقابل آن داشته باشید.

انتخاب پله بر اساس ابعاد پله برقی

پله برقی دارای عرض های مختلفی با اندازه های 600،800 و 1000 میلیمتر است. پله هایی که دارای عرض600 هستند یک نفر در پله می ایستد و در عرض800 دو نفر می توانند از کنار هم به راحتی عبور کنند.ولی در پله های 1000 میلیمتری به راحتی دو نفر کنار هم می ایستند.

بیشترین سفارش های پله برقی با عرض 800 میلیمتر می باشد. در انتخاب پله برقی شیب پله ها نیز بسیار تاثیر گذار است.

پله برقی برای آپارتمان دارای مشخصات متفاوتی نسبت به پله ای است که در مجتمع های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای شناخت درست از نحوه عملکرد این دستگاه می توان ساخت پله برقی با ارمیچر را تجربه نمود و با امکانات بسیار ساده و آرمیچر پله ای برقی را طراحی و ساخت. اجرا و نصب پله متحرک با توجه به محیط و اندازه آن متفاوت خواهد بود.

قبل از سفارش دادن این دستگاه کارشناس، محیط را به خوبی ارزیابی می کند و مواردی که برای نصب نیاز است را آماده می کند. نوع پله مورد نیاز با توجه به نظر کارشناس تعیین و خرید می شود. خرید تجهیزات از شرکتی که پله متحرک را نصب کند، کاملا جدا است.

انواع آرایش قرار گذاری پله برقی

چیدمان و نحوه قرارگرفتن پله های برقی ها در ساختمان امری بسیار مهم است و هدایت جریان و مسیر حرکت را مشخص میکند .این نکته در ساختمان های اداری و تجاری هم نقش مهم دارد.

چیدمان پله برقی در چند طبقه به صورت تکی

ساده ترین راه حل جابجایی مسافران است که برای رسیدن به پله های برقی مقصد باید مسیری را طی کنند که این مسیر میتواند با ایجاد انگیزه برای خریدار منجر به فروش گردد.

این نوع چیدمان به عنوان مثال برای مرکز تجاری حرکت مسافران یه سمت بالا توسط پله برقی هایی که در سمت دیگر هستند.و مسافران به سمت پایین که در سمت دیگر هستند استفاده میشود.

چیدمان چند طبقه به روش ضربدری

این چیدمان به مسافران امکان سریع ترین مسیر و حرکت بین دو طبقه را می دهد.همچنین در اینگونه چیدمان باید مسافت محدودی توسط مسافر طی شود که موجب امکان بازدید از دیگر واحد های تجاری هم دارد. این چیدمان برای فروشگاه ها و ساختمان های اداری بزرگ مناسب است.

چیدمان پله برقی در چند طبقه به صورت موازی

در صورتی که فضای ساختمان اجازه دهد و پاگرد کافی بین پله برقی ها باشد این نوع چیدمان سریع ترین زمان برای رسیدن یه طبقات بالا می باشد. در مکان هایی مانند فرودگاه،ایستگاه قطار…. استفاده میشود.

و در آخر

شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :

09128066284

اینستاگرام :

asa_elevator_group

آدرس :

کرج ، فردیس ، جنب سازمان آب ، یکم غربی ، پلاک ۸

حجره اینترنتی:

asaelevator

مدیریت :

محسن یعقوبی


شرکت آسانسور در تهران, شرکت های آسانسور در کرج, شرکت های آسانسور در تهران, شرکتهای آسانسور درتهران, شرکتهای آسانسوری در تهران, شرکت آسانسور آسا, شرکت آسانسور آسا در تهران, شرکت آسانسور آسا در کرج, شرکت آسانسور سازی آسا, لیست شرکت های آسانسوری, لیست شرکت های آسانسور در تهران, لیست شرکت های آسانسور تهران, لیست شرکت های آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسور کرج, لیست شرکتهای آسانسور در تهران, لیست شرکت آسانسور کرج و تهران, اسامی شرکتهای آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسور,اسامی شرکتهای آسانسور, اسامی شرکت های آسانسور تهران, اسامی شرکتهای آسانسور تهران, نام شرکت آسانسور, نام شرکت آسانسوری, نام شرکتهای آسانسور, نام شرکت های آسانسوری, نام شرکت های آسانسور در تهران, شرکت نصب آسانسور در تهران, شرکتهای نصب آسانسور در تهران, شرکت های نصب آسانسور کرج, شرکت نصب اسانسور تهران ,شرکت نصاب اسانسور تهران, شرکت نصب و راه اندازی آسانسور, شرکت های نصب و راه اندازی آسانسور, آدرس شرکت های نصب آسانسور, لیست شرکت های نصب آسانسور,شرکت نصب و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس آسانسور در تهران, شرکت سرویس آسانسور تهران, شرکت تعمیر آسانسور تهران, شرکت تعمیرات آسانسور در تهران, شرکت ساخت آسانسور, شرکت های ساخت آسانسور, شرکت ساخت و نصب آسانسور, شرکت سازنده آسانسور در تهران, شرکت های سازنده آسانسور, شرکت های سازنده آسانسور در تهران, شرکت آسانسور سازی, شرکت های آسانسور سازی, شرکتهای آسانسور سازی تهران, شرکت آسانسور سازی در تهران,سرویس و نگهداری آسانسور در تهران, سرویس پله برقی در تهران, باز سازی آسانسور در تهران, 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *